KimbinoKimbino
Evkur
3/5

Evkur aktüel Indirimler - Katalog, Broşür

İLANLAR
İLANLAR

Bu Haftanın Evkur Kataloğu

3/5
Actual brochure

 Evkur, her ay müşterilerine göz atabilecekleri kullanışlı bir katalogla, haftanın yıldız ürünlerini, muşteşem indirimlerle sunar. Teknolojik ürünlerden ihtiyacınız olan her şeyi; çeyizlik takımlar, tabak-çatal setleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyi sizinle buluşturur. Bu hafta, 24.09.2021 burada tarihinden itibaren, yeni broşüre göz atma ve bir sonraki fırsat indirimi değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız.

Kataloğunuz sayesinde en son indirimlerden en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Evinize, ailenize ve sevdiklerinize ulaşmak için Evkur, en ekonomik fırsatlarını sizlere sunuyor. En son indirimlere bir göz atın, kataloğunuzu hemen kapın!

Evkur’un sunduğu diğer tüm fırsatlarını görmek için www.evkur.com.tr sitesini bir tıkla ziyaret edebilirsiniz.

Evkur - Evinizi Kurar

Shop

Evkur, sunduğu nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanında; grup şirketi olan Evkur Finasman A.Ş. tarafından 36 aya varan tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı sunmakta. Kaliteli hizmeti, kendisine özgü mağaza konsepti, 88 mağazasıyla Evkur olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almakta.Bu hafta, 24.09.2021 burada tarihinden itibaren, yeni kataloğa göz atma ve bir sonraki fırsat ürünü en güncel indirimlerle değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız.

Kataloğunuz sayesinde en iyi kampanyadan ve son dakika indirimlerinden en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Evinize, ailenize ve sevdiklerinize ulaşabilmek için Evkur en özel fırsatlarını sizlere sunuyor. En son fırsatlara ve özel indirimlere bir göz atın.
Fırsatları kaçırmayın, kataloğunuzu kapın ve İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi sayısız mağazalarından birini ziyaret edin.

Evkur’un sunduğu indirimleri ve diğer tüm fırsatları görmek için www.evkur.com.tr sitesini bir tıkla ziyaret edebilirsiniz.

Evkur İndirimleri

Assortment

Evkur, geniş yelpazeli perakende satışıyla ürünlerini kaçırılmayacak indirimlerle sizlerle buluşturur. beyaz eşyadan ankastreye, elektronikten ısıtma-soğutma sistemlerine, küçük ev aletlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetik/kişisel bakım aletlerinden nevresim takımlarına, tabak-çatal setlerinden telefona kadar geniş bir ürün yelpazesi sunar. Geniş ürün yelpazesiyle Evkur, farklı kategorilere ayrılmıştır.

Evkur’da Galaxy S21 cep telefonu, Santiaga kelebek masa takımı, Lancome Idole EDP Kadın parfümü gibi A kalite ürünlerin en son indirimlerine en kolay şekilde ulaşabileceksiniz.

Evkur düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri oluşturur. Seçilmiş favori ürünlere en indirimli fiyatla ulaşabileceksiniz. Arçelik’in geniş yelpazeli ürünlerine ulaşmak için Evkur - Şok Kampanya kataloğuna bir göz atın ve fırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

 Dijital format halindeki kullanışlı kataloğumuza geçerek çevremizi ve kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde korumamıza destek olun. Klasikleşmiş, basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte vazgeçmeye ne dersiniz? Kataloglarımızın sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. En favori ürün ve markalarınıza, her nerede ve ne zaman ulaşmak isterseniz, broşürlerimiz sizler için hazır durumdalar.

Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Böylece en favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmamakla kalmayıp, aynı zamanda en son tekliflere kolayca ulaşacaksınız. Evkur ve diğer müdavimi olduğunuz markaları favorilerinize ekleyin; en son kampanyalardan, tekliflerden hatta sizlere özel oluşturan fırsatlardan bir an önce yararlanın.

2021 yılının en iyi fırsatlarını kaçırmayın!

Daha fazlası için Kimbino.com.tr sayfasına göz atın!

İLANLAR
İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Elektronikler kategorisindeki diğer zincirler

Kimbino
Kapat
pizzamakarnakahveçikolatatelefonmasaparfümsırt çantası