Kimbino
Kimbino
İLANLAR

Evkur Katalog 26.07.2024 + Indirimler, Broşür

İLANLAR
Evkur

Evkur Katalog

Bu Haftanın Evkur Kataloğu

3/5
Actual brochure

Evkur evinizi kurmaya devam ediyor!Hem de, her ay müşterilerine göz atabilecekleri kullanışlı kataloglarla birlikte. Her ay yıldız ürünlerini, muhteşem indirimlerle sizlerle buluşturuyor. Teknolojik ürünlerden ihtiyacınız olan her şeyi ya da çeyizlik takımlar, tabak-çatal setleri gibi seçenekleriyle Evkur dolu dolu kampanyalar ve indirimlerle Kimbino’da. Son güncel katalog, 16.07.2024 itibariyle burada erişilebilir olacak.Sanal kataloglarınız, kaçırılmaz indirimlerle bir tık uzaklıkta.


Her ayın güncel kataloğuyla, en son indirimlerden en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Eviniz için ihtiyacınız olan her şey, ailenize ve sevdiklerinize ulaşmak için Evkur’la çok daha ekonomik.

Evkur - Evinizi Kurar

Shop

Evkur, sunduğu nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerinin yanında; grup şirketi olan Evkur Finasman A.Ş. tarafından 36 aya varan tüketici finansman kredisiyle alışveriş imkanı sunmakta. Kaliteli hizmeti, kendisine özgü mağaza konsepti, 88 mağazasıyla Evkur olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almakta. Bu hafta, 16.07.2024 burada tarihinden itibaren, yeni kataloğa göz atma ve bir sonraki fırsat ürünü en güncel indirimlerle değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız.

Evkur’da evinizin ihtiyacı teknoloji ürünlerinden, porselen setlerine kadar uygun fiyatlı kaliteli ürünlere ulaşacaksınız. Taksit seçenekleriyle Evkur, evinizi kurmaya devam ediyor.
İndirimli kataloglarınız sayesinde en iyi son kampanyalardan veya son dakika indirimlerinden en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Evkur evinizi dizmeye devam ediyor! En son fırsatlara ve özel indirimlere bir göz atın. Media Markt, Vatan Bilgisayar, Vestel ve Arçelik .ile katalogları hızlı bir şekilde tarayın.

Evkur haftaiçi hergün sabah 09:00-20:00 arasında hizmet vermekte. Elektronikler ile Evkur’un ürün yelpazesine göz atın.

Daha fazla seçenek ve teklifler için evkur.com.tr

Evkur İndirimleri

Assortment

Evkur’da indirim ve fırsatlar durmak bilmiyor! Evinizin ihtiyacı her ürüne geniş yelpazeli ürün seçenekleriyle ulaşabileceksiniz. Beyaz eşyadan ankastreye, elektronikten ısıtma-soğutma sistemlerine, küçük ev aletlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetik/kişisel bakım aletlerinden nevresim takımlarına, tabak-çatal setlerinden telefona kadar geniş bir ürün yelpazesi Evkur’da sizleri bekliyor.


Kolay ödenebilir taksit seçenekleri, kaçırılmayacak indirimlerle birlikte Evkur kataloglarında. Kimbino ile her ay düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri seçeneklerine ulaşacaksınız. Seçilmiş favori ürünlere ya da sizin favorilerinize en indirimli fiyatla ulaşabilmek kulağa nasıl geliyor?
Evkur’un son kataloğuna bakmak için Evkur Katalog tıklayın.

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Evinizin ihtiyaçları Evkur’da, Evkur ise Kimbino’da! Yeni evlenen çiftler için çeyiz takım ve kampanyalarından, teknoloji aşığı kişiler için kaçırılmayacak ürünlere kadar Evkur, kolay ödenebilir taksit seçenekleriyle sizleri bekliyor. Evkur’da Galaxy S21 cep telefonu, Santiaga kelebek masa takımı, Lancome Idole EDP Kadın parfümü gibi ürünlerin en son indirimlerine en kolay şekilde ulaşabileceksiniz. Aradığınız bir ürünü birden fazla marka seçeneği kıyaslaması ile alırken aynı zamanda, çevre dostu sanal kataloglarınızla genel piyasa araştırması da yapabiliyor olacaksınız. Kimbino avantajları ve indirimlerinin yanı sıra, gereksiz israf eylemlerine bir dur demek kulağa imkansız mı geliyor? Kimbino’yla asla değil! Tamamen çevre dostu bilinci ile hareket eden Kimbino ailesine sizler de katılın. Dijital format versiyonundaki  kullanışlı kataloglarınıza geçerek çevreniz ve kaynaklarınızı korumak adına küçük bir adım atın. Her ay düzenli çıkacak olan kataloglar ve muhteşem indirimler Kimbino’da sizlerle. Daha fazlası için Kimbino.com.tr bir tık uzaklıkta!

Evkur gibi favori mağaza ve markalarınızın son indirim ve kampanyalarını tek bir sekmeden görmek, anında fiyat karşılaştırması yapmak ve kampanyaları kaçırmayarak alışverişinizi tamamlamak mümkün. Kimbino’yla birlikte ise, çok daha çevre dostu ve ilerici! 

İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Elektronikler kategorisindeki diğer zincirler