Kimbino
Kimbino
İLANLAR
Metro
3/5

Metro Katalog 30.06.2024 + Indirimler, Broşür

Metro Katalog

3/5
Actual brochure
Kim Metro bilmez ki! Olağanüstü ürün yelpazesi ve ilginç teklifleri sayesinde Amerikan pazarında lider bir rol üstlendi!
Metro içinde ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi harika fiyatlarla alabilirsiniz.
Metro düzenli olarak yeni teklifler ve broşürler sunar. Bu teklifler 30.06.2024 tarihine kadar geçerlidir ve burada ziyaret ederek kullanılabilir.
Diğer mağazalarda aynı ürünü daha iyi bir fiyata bulabilirsiniz. Buradan başlamalısınız: A101, BIM, Migros, CarrefourSA, Şok Market, Bizim Toptan, Çağrı Market, Onur Market, Kim Market ve Happy Center.

Bir ürün seçtiniz ancak web sitemizde ürün hakkında bilgi yok mu? Mağazanın resmi web sitesini ziyaret edin metro-tr.com.

Her şeyden önce - israf yok. Ayrıca, broşürler açıkça düzenlenmişlerdir. Buna ek olarak, Kimbino ile birlikte telefonunuzu nereye götürürseniz götürün çevrimiçi broşürler mevcuttur. Bu yüzden her yerde emrinizde olacaktır! Bu, en son Metro teklifiyle çevrimiçi broşürlerin en büyük avantajıdır.

Alışveriş yaparak tasarruf etmenin kolay olduğuna inanmıyor musunuz? Bunu kontrol edin.

Haftalık Metro reklamlarını takip etmek zaman alıcı görünebilir. Ama bu doğru değil. Bunu akıllıca bir davranış olarak düşünün ve bültenimize abone olun yada {uygulamamızı} indirin. Bu şekilde, herhangi bir özel Metro teklifini asla kaçırmayacaksınız, ayrıca basılı broşürlere göz atmaya kıyasla çok zaman kazanacaksınız.

İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.