Kimbino
Kimbino
İLANLAR

Karaca Home Katalog 26.03.2024 + Indirimler, Broşür

İLANLAR
Karaca Home

Karaca İndirimleri

Bu Haftanın Karaca Kataloğu

3/5
Actual brochure

Türkiye’nin çeyiz, porselen ve mutfak gereçlerinde öncüsü Karaca her ay müşterilerine göz atabilecekleri kullanışlı bir katalogla, haftanın favori ürünlerini en iyi indirimlerle sizlere sunuyor. Dekoratif eşyalardan, çatal-bıçak setine, mutfak aletlerinden ev aksesuarlarına kadar ihtiyacınız olan her şeye; her bütçeye uygun ürün yelpazesiyle Karaca; en son indirimleri sunar. Bu hafta, 26.03.2024 burada tarihinden itibaren, yeni broşüre göz atma ve bir sonraki fırsat ürünü yakalama şansına sahip olacaksınız.

Broşürünüz sayesinde en son kampanyadan en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Sizlere, evlerinize ve sevdiklerinize en son kalitede ürünleriyle, muhteşem indirimler sunan Karaca zengin ürün yelpazesiyle sizlerin hizmetinde. En son fırsatlara bir göz atın, sepetinizi doldurmaya başlayın.

Karaca’nın sunduğu diğer tüm fırsat ve indirimleri görmek için karaca-home.com sitesini bir tıkla ziyaret edebilirsiniz.

Karaca Kataloğu - Paylaşacağımız Çok Şey Var

Shop

Karaca’nın hikayesi, 1973’te bir babanın oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı.

Fırsatları kaçırmayın. Karaca İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra ilçelerinde de hizmetlerine devam etmekte. Sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. . Karaca, hafta içi 10.00-20.00 arası, hafta sonu ise 10.00-20.00 arası hizmet vermeye devam ediyor. 

Karaca’nın birbirinden ekonomik ve kaliteli fırsatlarını benzer Ev, Bahe & Mobilya teklifleri ve indirimleriyle karşılaştırmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: IKEA, Madame Coco, Koçtaş, Tekzen, Bauhaus, Tupperware, Mudo ve Tchibo .

Karaca Kataloğu - En Trend Ürünler En İndirimli Fiyatlarla

Assortment

 Karaca, geniş yelpazeli perakende satışıyla ürünlerini en kaçırılmayacak indirimlerle sizlerle buluşturur. Her tarza uygun mutfak araç gereçlerinden, battaniye takımlarına dekorasyondan ve teknolojik ev aletlerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Karaca, farklı kategorilerle sevdiklerinizle ve sizlerle, evlerinizde.


Karaca’da küçük ev aletlerinden, yemek takımlarına, bıçak setlerinden mutfak eşyalarına kadar her tarza uygun şık ve kullanışlı ürün yelpazesine erişebileceksiniz!


Karaca, düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri oluşturur. Edineceğiniz kataloglarla favori ürünlerinize en indirimli fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Geniş yelpazeli ürünlerine ulaşmak için Karaca Home Genç ve Bebek Kataloğu kataloğuna bir göz atın ve fırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Dijital format halindeki kullanışlı broşürümüze geçerek çevremizi ve kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde korumamıza destek olun. Klasikleşmiş, basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte vazgeçelim. Broşürlerimizin sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. En favori markalarınıza, her nerede ve ne zaman ulaşmak isterseniz, broşürlerimiz sizler için hazır.

Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Bu sayede en favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmamakla kalmayıp, aynı zamanda en son tekliflere kolayca ulaşın. Karaca ve diğer müdavimi olduğunuz markaları favorilerinize ekleyin; en son kampanyalardan, tekliflerden hatta sizlere özel oluşturan fırsatlardan bir an önce yararlanın.

Karaca’nın sunduğu diğer tüm fırsatlarını görmek bir tık uzağınızda.

Daha fazlası için Kimbino.com.tr sayfasına göz atın!

İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Yatak
Yastık
Nevresim takımları
Yorgan
Pike
Keşe
Nevresim
Çarşaf
Yastık kılıfı
Yatak örtüsü

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Ev, Bahe & Mobilya kategorisindeki diğer zincirler