Kimbino
Kimbino
İLANLAR
Tekzen
3/5

Tekzen Katalog 26.04.2024 + Indirimler, Broşür

Tekzen Kataloğu

Bu Haftanın Tekzen Kataloğu

3/5
Actual brochure

Eviniz için ne isterseniz hepsi Tekzen’de! Yüzlerce ürün seçeneği, uygun bütçe ayrıcalıkları ve indirimleriyle Tekzen, Kimbino kataloglarıyla birlikte sizlerle buluşuyor. Tekzen’de duvar kağıtlarından, mutfak dolaplarına, TV sehpaları ve ünitelerinden, avizelere aradığınız her şeye birçok farklı model ve çeşidi kaçırılmayacak indirim ve fırsatlarla ulaşabileceksiniz. Yeni Tekzen kataloğunuz ile her ay 26.04.2024 başlangıç tarihiyle burada ,kataloglarınıza göz atıp eviniz için ihtiyacınız olan herhangi bir fırsat ürüne ulaşabileceksiniz. Kataloglarınızın benzersiz indirimlerini takip edin! 


Tekzen kataloğunuz sizleri en uygun fiyat ve fırsat ürünleriyle bekliyor. Dahası, her ay için de bir yenisiyle geliyor. Bu ayın kataloğunu sakın kaçırmayın!  Son kataloğa erişmek için Tekzen Katalog.

 

Tekzen Kataloğu - Evin için ne istersen!

Shop

Köklü ve yüzdeyüz yerli bir marka olan Tekzen, uygun fiyat aralığı ve kalitesiyle evlerinizi güzelleştirmenize yardımcı oluyor. Üstelik yeni Kimbino kataloglarıyla, internet mağazasına özel ürünleriyle de sizleri bekliyor.

1995 yılında, Türk-Alman ortaklığıyla kurulan Tekzen, Alman ortaklığının 1998 yılında sona ermesinden sonra %100 yerli sermaye ile bugün ki adını aldı. İlk mağazasını İstanbul’da açan Tekzen, “Kendin Yap” (DIY – Do İt Yourself) konseptiyle Türkiye’de yeni bir sektör başlatmış, devamında birçok marka ve kuruluşa da bu sayede öncülük etmiştir


Tekzen, haftalık ve günlük olarak güncel kataloglar çıkarmaya devam ediyor. Üstelik kaçırılmayacak indirimler beraberinde. Son kataloglarından Ev, Bahe & Mobilya sizlerle.


Tekzen’in son katalog ve diğer seçeneklerini görmek için Ev, Bahe & Mobilya sayfasını ziyaret edin. Bu ve diğer ürün seçenekleri için; IKEA, Madame Coco, Koçtaş, Bauhaus, Tupperware, Karaca Home, Mudo ve Tchibo linkiyle tüm fırsatları değerlendirin. Tekzen hizmetlerine haftaiçi ve hafta sonları sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında devam etmektedir. 


Tekzen ile ilgili bu ve daha fazlası için tekzen.com.tr ‘i ziyaret etmekten çekinmeyin!

 

Tekzen Kataloğu - Türkiye’nin En Yaygın Güzelleştirme Merkezi

Assortment

Tekzen, kuruluşundan bu yana kurduğu doğru hedef ve stratejilerle hem ülke ekonomisine katkı hem de binlerce istihdam sağlayan bir ev dekorasyon mağazasıdır. Hem ‘’Kendin Yap’’ metholdu hem de farklı ürün, katalog ve fiyat aralıklarıyla sizler de eviniz için en uygun ve en kullanışlı ürüne Tekzen ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz. Tekzen’in diğer ürün seçenekleri  bir tık uzağınızda.

En güncel Tekzen kataloğunu, kaçırılmayacak indirimlerle görmek için Tekzen Katalog.

 

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Tekzen’de Arzum marka çeyiz setinden, Braun marka filtre kahve makinasına, Arçelik çaycıdan, Philips marka saç düzleştiriciye aradığınız her ürüne farklı marka seçeneklerini değerlendirerek ulaşabileceksiniz. Üstelik dijital ortam rahatlığı ve Kimbino farkı ile. Çünkü Kimbino, klasikleşmiş basılı katalogları tarihin tozlu sayfalarına geri göndererek gereksiz kağıt israfının önüne geçmek istiyor. Dijital kataloglarınıza özel indirim ve fırsat ürünlerden bir an önce yararlanın. Bunu yaparken çevremiz için sizler de birer adım atmış olun!

Kimbino.com.tr sayfamızı ziyaret edin. Tekzen gibi evlerinizi güzelleştiren markalara, uygun bütçeli fiyatlarla ve kaçırılmayacak kampanyalarla ulaşın. Alışverişin konforunu ve tadını Kimbino ayrıcalıklarıyla çıkarın.

İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Ev, Bahe & Mobilya kategorisindeki diğer zincirler

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.