KimbinoKimbino
Tekzen
3/5

Tekzen aktüel Indirimler - Katalog, Broşür

İLANLAR
İLANLAR

Bu Haftanın Tekzen Kataloğu

3/5
Actual brochure

Eviniz için ne isterseniz hepsi Tekzen’de! Yüzlerce ürün seçeneği, uygun bütçe ayrıcalıklarıyla Tekzen, Kimbino katalogları ile birlikte sizlerle buluşuyor. Tekzen’de duvar kağıtlarından, mutfak dolaplarına, TV sehpaları ve ünitelerinden, avizelere aradığınız her şeye birçok farklı model ve çeşit ile ulaşabileceksiniz. Yeni Tekzen kataloğunuz ile her ay 03.09.2021 başlangıç tarihiyle burada, dijital kataloglarınıza göz atıp eviniz için ihtiyacınız olan herhangi bir fırsat ürüne ulaşabileceksiniz. 

Tekzen kataloğunuz sizleri en uygun fiyat ve fırsat ürünleriyle bekliyor. Dahası, her ay için de bir yenisiyle yenileniyor. Bu ayın kataloğunu sakın kaçırmayın!

Tekzen Kataloğu - Evin için ne istersen!

Shop

Köklü ve yüzdeyüz yerli bir marka olan Tekzen, uygun fiyat aralığı ve kalitesiyle evlerinizi güzelleştirmenize yardımcı oluyor. Üstelik yeni Kimbino kataloglarıyla, internet mağazasına özel ürünleriyle de sizleri bekliyor. Daha fazlası için www.tekzen.com.tr ‘i ziyaret etmekten çekinmeyin! 

Tekzen’in son katalog ve diğer katalog seçeneklerini görmek için Ev & Bahçe sayfasını ziyaret edin. Bu ve diğer ürün seçenekleri için; Bauhaus, Karaca Home, Koçtaş, Tchibo ve Tupperware.

Tekzen Kataloğu - Türkiye’nin En Yaygın Güzelleştirme Merkezi

Assortment

Tekzen, kuruluşundan bu yana kurduğu doğru hedef ve stratejilerle hem ülke ekonomisine katkı hem de binlerce istihdam sağlayan bir ev dekorasyon mağazasıdır. Farklı ürün, katalog ve fiyat aralıklarıyla sizler de eviniz için en uygun ve en kullanışlı ürüne Tekzen ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz. Tekzen’in diğer ürün seçenekleri Tekzen - Eylül İndirim Kataloğu ile bir tık uzağınızda.

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Tekzen’de Arzum marka çeyiz setinden, Braun marka filtre kahve makinasına, Arçelik çaycıdan, Philips marka saç düzleştiriciye aradığınız her ürüne farklı marka seçeneklerini değerlendirerek ulaşabileceksiniz. Üstelik dijital ortam rahatlığı ve Kimbino farkı ile. Çünkü Kimbino, klasikleşmiş basılı katalogları tarihin tozlu sayfalarına geri göndererek gereksiz kağıt israfının önüne geçmek istiyor. Dijital kataloglarınıza özel indirim ve fırsat ürünlerden bir an önce yararlanın. Bunu yaparken çevremiz için sizler de birer adım atmış olun!

Kimbino.com.tr sayfamızı ziyaret edin. Tekzen gibi evlerinizi güzelleştiren markalara, uygun bütçeli fiyatlarla ve kaçırılmayacak kampanyalarla ulaşın. Alışverişin konforunu ve tadını Kimbino ayrıcalıklarıyla çıkarın.

İLANLAR
İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Ev & Bahçe kategorisindeki diğer zincirler

Kimbino
Kapat
pizzamakarnakahveçikolatatelefonmasaparfümsırt çantası