Kimbino
Kimbino

Migros Katalog bu hafta 20.06.2024 - aktüel Indirimler ürünler

İLANLAR
Migros
İLANLAR

MİGROS Kataloğu

Bu Haftanın Migros Kataloğu

3/5
Actual brochure

Türkiye’nin sanal marketler öncüsü Migros her ay müşterilerine göz atabilecekleri kullanışlı bir katalogla, haftanın favori ürünlerini sizlere sunuyor. Gıda ya da ev eşyası ya da teknolojik ürünler mi? İhtiyacınız olan her şeyve her marka; her bütçeye uygun geniş ürün yelpazesiyle Migros; et & süt reyonundan, manav alışverişine, teknolojik aletlerden, kişisel bakım ürünlerine kadar yüzlerce ayrı markadan binbir çeşit indirim sunar. Bu hafta, 06.06.2024 tarihinden itibaren burada , yeni broşüre göz atmak ve bir sonraki fırsat ürünü yakalamak kulağa nasıl geliyor? Bir tık ile broşürünüz elinizde.
Broşürünüzle en son kampanyadanhaberdar olabileceksiniz. Sizler için, evinize ve sevdiklerinize muhteşem indirimler sunan Migros zengin ürün yelpazesiyle hizmete hazır.

Migros Kataloğu - Gördüğünüze İnanın!

Shop
  • 1975’ de kurulan Migros Ticaret A.Ş., Türkiye'deki süpermarket zincirlerinden biridir.
  • 2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.
  • Migros insan ve iyi yaşam konularında 2014-2015 yıllarında BİST'in sürdürülebilirlik endeksine giren ilk ve tek perakendeci şirket olmuştur.

M Migroslar, yiyecek haricindeki ürünlerden sadece temel olanları satarlar,

MM Migroslar, daha geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunarlar,

MMM Migroslar, market bünyesinde tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünlerini de bulundururlar.

5M Migroslar ise gelişmiş market bünyesinde tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünlerini de bulundururlar.

Lama Cimisiz fırsatlar artık sizlerle! Migros’un İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde olduğu gibi sayısız mağazasından birini ziyaret edin. Migros, hafta içi 10.00-20.00 arası, hafta sonu ise 10.00-17.00 arası hizmet vermeye devam ediyor. En son fırsatlar bir tık uzakta, siz de hemen sepetinizi doldurmaya başlayın! Migros’undiğer tüm fırsatlarını görmek için migros.com.tr sitesini bir tıkla ziyaret edebilirsiniz. Migros’un ekonomik ve kaliteli fırsatlarına benzer Süpermarketler teklifleriyle karşılaştırmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  A101, BIM, CarrefourSA, Şok Market, Bizim Toptan, Çağrı Market, Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Anpa Gross .

Migros Kataloğu - Lam’ı Cim’i Yok, Migros Var!

Assortment

Migros, geniş yelpazeli satışıyla ürünlerini en son indirimlerle sizlerle buluşturur. Sadece gıda değil, teknolojiden ev aletlerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Geniş ürün yelpazesiyle Migros, farklı kategorilere ayrılmıştır. Migros’ta Dr. Oetker’den Jacobs’a, Heinz’dan Prima’ya, Esse’den, L'Oréal’e, Ruffles’dan, sevimli dostlarımız için bakım eşyalarından, mama ve hijyen ürünlerine kadar aradığınız her ürün için yüzlerce çeşitlilikle birlikte en uygun fiyat yelpazesini bulacaksınız. 

Migros, düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri oluşturur. Gördüğünüze İnanın ya da Evin Keyfi Bir Başka gibi kataloglarla favori ürünlerine en indirimli fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Geniş yelpazeli ürünlerine ulaşmak için Migros Katalog - Güncel Migroskop Dijital kataloğuna bir göz atın ve fırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Kimbino’yla Türkiye’nin en büyük marketler zinciri Migros ve fırsatları artık tek tıkla elinizde. Spor giyim ya da kişisel bakım mı? Sağlıklı yaşam ürünlerinden tam teşekkürlü gıda ürünlerine istenilen her kataloğa ulaşmak isteyenler doğru adresin Migros olduğunun farkındalar.  Kimbino’nun ayrıcalıklarıyla Migros’ta, fırsatların tadını çıkarın. Starbucks kahvesinden sabahların vazgeçilmezi Nutella’ya, temizlik ürünleri için Domestos ve daha birçok favori ürününüz için Migros’a uğrayın. Aradığınız her ürün için yüzlerce marka seçeneğine ulaşın!

Kullanışlı broşürlerimize geçerek çevremizi ve kaynaklarımızı daha sürdürülebilir hale getirmek Kimbino’yla artık ütopik değil! Hem de dijital formatta.. Artık sizler de,basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak  gözardı edin. Kimbino’yla diital broşürlerin sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. Favori ürün ve markalarınıza,dilediğiniz her yerden ulaşmak isterseniz, Kimbino’nun broşürleri sizler için hazır durumda. Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Gözde markalarınızın benzersiz tekliflerinin tadını çıkarın.,Kimbino aracılığıyla Migros ve diğer müdavim markalarınızın; en son kampanyalarına ve teklifleinee bir an önce ulaşmak için Kimbino sitemizi ziyaret edin.

İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Süt
Tereyağı
Peynir
Yoğurt
Yumurta
Ekmek
Kahve
Çikolata
Salam
Jambon
Pizza
Meyve suyu
Şarap
Bira
Elma
Portakal
Domates
Muz
Pirinç
Çay

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR