Kimbino
Kimbino
İLANLAR

Flo Katalog 01.06.2024 + Indirimler, Broşür

İLANLAR
Flo

Flo İndirimleri

Bu Haftanın Flo Kataloğu

3/5
Actual brochure

Herkesin ayakkabıcısı Flo müşterileri için özel kampanyalarla geliyor!. Her stile hitap eden ayakkabı seçenekleriyle Flo’yla tarzınıza tarz katacaksınız.  Bu hafta, 01.06.2024 tarihi ile burada yeni indirimlerle dolu broşürlere ve bir sonraki fırsat üründen haberdar olacaksınız! 

En son kampanyalardan en kısa sürede haberdar olun. Sizler ve sevdikleriniz için muhteşem ayakkabı seçenekleri sunan Flo, botlardan sneakerlara, çantalardan cüzdanlara birçok ürünüyle sizlerle. Kendinizi ya da sevdiklerinizi Flo’nun muhteşem ürünleriyle mutlu etmek artık bir tık uzaklıkta.

Türkiye’nin ayakkabı mağazası öncüsü Flo’nun sunduğu diğer tüm fırsat ve kaçırılmayacak indirimlerden mahrum kalmayın! !

Flo Kataloğu - Herkesin Ayakkabıcısı O!

Shop

Mağazaları ile Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO, yurt içinde 500’e yakın, yurt dışında ise 21 farklı ülkede 100’ün üzerinde mağaza ile tüketicileriyle buluşmaktadır. Her gün sınırlarını genişleterek daha da büyüyen FLO Mağazacılık, yurt içi ve yurt dışında 600’ün üzerinde mağazasıyla hizmet vermektedir. Küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. Doğrudan 10 binin üzerinde, dolaylı olarak ise 30 bine yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 55 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

 Fırsatlar gerçekten de ayağınızda! Flo İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra ilçelerinde de hizmetlerine devam etmekte. Sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. . Flo, hafta içi 10.00-20.00 arası, hafta sonu ise 10.00-20.00 arası hizmet vermeye devam ediyor. Resmi web sitesinde daha fazla bilgi bulunabilir flo.com.tr.

Flo’nun birbirinden ekonomik fırsatlarını benzer Kıyafet, ayakkabı & Spor teklifleriyle karşılaştırmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  Koton, Zara, DeFacto, Fenerium, Decathlon, Sportive, Penti, Beymen, Boyner ve Network .

Flo Kataloğu - Soğuk Havalara Meydan Modeller

Assortment

 Flo, ürünlerini kaçırılmayacak indirimlerle sizlerle buluşturuyor. Her tarza uygun palto ve mont, ayakkabı ve en şık çantalara kadar geniş ürün yelpazesi ile sizlerle.  Aradığınız, her tarza uygun parçaları en uygun fiyatlarla bulabileceksiniz. Flo’da çanta&aksesuardan, ayakkabıya, çocuk ürünlerinden spora kadar kadar her tarza uygun şık ve kullanışlı ürün yelpazesine erişebileceksiniz!

Flo’yla,dineceğiniz kataloglar favori ürünlerinizle ve en indirimli fiyatlarla elinizin altında.Flo Katalog kataloğuna bir göz atın Flo’nunfırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Yeşil dostu Kimbino’yla, Flo’da muhteşem Sneaker’lar en uygun fiyatla sizlerle. Her tarza uygun ayakkabılar, Flo’da raflarda sizleri bekliyor. Kullanışlı sanal broşürlerin yanında doğayı da korumaya ne dersiniz? Çevre dostu Kimbino’nun dijital formattaki broşürleriylegelecek nesiller için daha temiz bir çevre bırakmak mümkün.  Kimbino ile broşürlerinizin sağladığı birçok avantaj; hep pratik hem de uzun vadede geri dönüş alınabilecek sonuçlar doğurabilir!.Siz de ailemizin bir parçası olun, en favori ürün, marka ve mağazalarınıza, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda ulaşın.

Türkiye’nin ayakkabı öncüsü Flo’nun tüm ürünleri için Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Tüm favori ürünlerinize . Flo ve diğer müdavimi olduğunuz markalarla harika bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor; en son kampanyalardan, indirimler ve fırsatlardan geride kalmayın. Kimbino’yla sanal broşürleriniz bir tık uzaklıkta! 
Diğer tüm fırsatlar için Kimbino.com.tr sayfamıza göz atın!

İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Kıyafet, ayakkabı & Spor kategorisindeki diğer zincirler