Kimbino
Kimbino
İLANLAR

BIM Katalog 25.06.2024 - Aktüel bu hafta

İLANLAR
BIM

BİM Kataloğu

Bu Haftanın BİM Kataloğu

3/5
Actual brochure

BİM,. Ev eşyalarından gıdaya, teknolojik ürünlerden sizin ve aileniz için ihtiyaç olan her şeye; en son kalitede ulaşmanızı sağlar. En kaliteli süt ürünlerinden, el dikiş makinesine, kağıt ürünleri ve kozmetikten dondurulmuş gıdalara kadar her bir ürün için sizin ve ailenizin bütçesine uygun, görebileceğiniz en son indirimleri sunar. Bu hafta için, 19.06.2024 tarihiyle beraber burada , BİM’in en güncel kataloğuna göz atma ve bir sonraki fırsat ürüne sahip olma fırsatına sahip olabileceksiniz.

Kataloğunuzla en güncel kampanya ve indirimlerden şimşek hızında haberdar olmak ister miydiniz? BİM’in en son fırsatları artık sofranızda, evinizde ve sevdiklerinizle beraber sizlerle! Fırsatları kaçırmayın, bir tıkla sepetinizi doldurmaya başlayın.

BİM uygun fiyat ve kalitesiyle artık evlerinizde! Son broşür ve diğer tüm fırsatları görmek için burada sitesini bir tıkla ziyaret edebilirsiniz.

BİM - Toptan Fiyatına Perakende Satış

Shop

BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

1997 yılında Türkiye'nin ilk özel marka ürünü olan Dost Süt, tüketicinin beğenisine sunulmuştur. 2000 yılında 599 mağazaya, 2005 yılında 1.194 mağazaya ulaşan BİM, 2016 Aralık ayı itibariyle Türkiyegenelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  • BİM’in Fas’ınKazablanka kentinde açarak faaliyetlerine başlamıştır. 2014 yılı ikinci yarısındagiriş yaptığı Mısır’da da faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca şirket 2012 yılında Avea tabanlı sanal operatörü BIMCELL ile GSM sektörüne de girmiştir.
  • 2011 yılında8 milyar TL’yi geçen cirosuyla, Türkiye indirimli gıda perakende pazarındaki bir numaralı pozisyonda kalmaya devam etmiştir. BİM, haftalık olarak indirim kataloglarını kâğıt ve broşürlere basarak dağıtmaktadır ve online olarak web sitesinde de yayınlamaktadır. Aynı zamanda BİM, pek çok kategoride ürün sunmaktadır.
  • Fırsatları kaçırmayın. BİM Bursa, Kocaeli, İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerin yanı sıra her ilin ilçesinde de hizmet sunmakta. Sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. BİM, hafta içi 10.00-20.00 arası, hafta sonu ise 10.00-17.00 arası hizmet vermeye devam ediyor.

BİM Kataloğu - Yüksek kalite, düşük fiyat

Assortment

Ürünlerini halk ile buluştururken ucuzluğu ve kaliteyi amaç edinen BİM, haftalık olarak her Cuma günü müşterilerine Aktüel Ürünler adında çıkarmış olduğu konsept dışı ve içi bir takım ürünleri perakende olarak sunmaktadır. Bu ürünler yoğurtlardan elektronik aletlere, BIM’in kendi özel ürünlerinden diğer birçok markaya kadar birçok çeşit bulunmaktadır.

BİM, farklı kategorilerle sizlerle.

JucyPortakal Suyundan,Dost marka süt ürünlerine; Singer El Dikiş Makinesinden, çocuklar için kırtasiye araçlarına kadar aradığınız her ürüne,en uygun fiyat yelpazesiyle ulaşıyor olacaksınız.

BİM, fabrikadan halka ürünleriyle özel kataloglar oluşturmaya devam ediyor.. Özel Teklifler broşürüyle, seçili ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Fabrikadan halka, en uygun indirim ve en yüksek kalitede ürünlere ulaşmak artık bir tık uzağınızda BIM Katalog kataloğuna bir göz gezdirin ve fırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Kimbino sayesinde BİM’in en güncel indirimlerine tek tıkla ulaşacak; en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla, evinizi ve sofranızı dolduracaksınız. Natura Love ledli aynadan, Fairly sıvı bulaşık detarjanına kadar aradağınız her şeyi BİM’de en son indirimlerle bulacaksınız.
Dijital format versiyonundaki kullanışlı broşürümüzi kullanmaya başlayarak çevremizi ve doğal kaynaklarımızı daha sürdürülebilir bir adıma taşımamıza siz de yardımcı olun. Klasikleşmiş, basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte kurtulmaya ne dersiniz? Broşürlerimizin sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. En favori ürün ve markalarınıza, en uygun fiyatta her nerede ve ne zaman ulaşmayı arzu ederseniz, broşürler Kimbino ile sizler için hazır durumda!

En favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmamakla kalmayıp, aynı zamanda en son tekliflere kolayca ulaşacaksınız. BİM ve diğer müdavimi olduğunuz markaları hedefinize alın; en son kampanyalardan, tekliflerden herkesten önce ilk siz haberdar olun!

İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Peynir
Yoğurt
Pirinç
Bezelye
Yulaf
Zeytin

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR