Kimbino
Kimbino
İLANLAR
Media Markt
3/5

Media Markt indirim - aktüel Katalog, Broşür

Media Markt İndirimleri

Bu Haftanın Media Markt Broşürü

3/5
Actual brochure

 Media Markt, Avrupa'nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisiMedia Markt olarak bilgisayar ve cep telefonlarından televizyon ve görüntü sistemlerine, ev sinema sistemlerinden fotoğraf makineleri ve kameralara, oyun konsollarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar bol çeşit ürünü mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantaj ve indirimlerini müşterilerine sunuyor. Bu hafta, 01.05.2024 tarihi itibariyle burada , yeni broşüre göz atma ve bir sonraki fırsat ürünü değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız. 

Broşürünüz sayesinde en iyi kampanyadan ve son dakika indirimlerinden en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Teknolojiye en uygun indirimlerle ulaşmak için  Media Markt, en özel fırsatlarını sizlerle buluşturuyor. Son fırsatlara ve özel indirimler sizi bekliyor

Media Markt - Teknoloji Karnavalı

Shop

Media Markt Türkiye’deki ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında ise online satış kanalımız mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Bugün 200 bin metrekareyi aşan satış alanından 2 binden fazla çalışanı sayesinde sizlerle buluşuyor, kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla uluslararası çok kanallı stratejilerini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. CECONOMY’nin bünyesinde yer alan MediaMarktSaturn Perakende Grubu çatısı altında, 50 yılı aşkın birikimi ile 13 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile hizmet veriyor. Türkiye dışında Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg ve İsveç’te bulunan mağazaları ile yıllık ortalama 2,1 milyar ziyaretçi ağırlıyor.

Fırsatlar artık elinizin altında!. Media Markt İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin yanı sıra birçok şehrin ilçelerinde de hizmet sunuyor. Media Markt’ın sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. Media Markt mağazaları, kaçırılmayacak indirimleriyle 10.00-20.00 arası sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Media Markt’in birbirinden uygun fırsat ve indirimlerine benzer Elektronikler ürünlere bir göz atmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyla ürünler bir tık uzakta!:  Vatan Bilgisayar, Vestel, Evkur ve Arçelik.

Media Markt İndirimleri - Birlikte Al Fırsatları

Assortment

 Media Markt, geniş yelpazeli teknolojik ürünleriyle müşterilerine muhteşem ürünler sunar.. Bilgisayar ve cep telefonlarından, akıllı ev aletlerine, televizyon ve görüntü sistemlerimden, ev sinema sistemlerine kadar, oyun konsollarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine; geniş ürün yelpazesiyle hizmetinizde. Geniş ürün yelpazesiyle Media Markt, farklı kategorilerle müşterilerini bekliyor. Media Markt’da APPLE iPhone XR 64GB Akıllı Telefon‘dan, PHILIPS Torbasız Süpürge’ye, TOSHIBA Taşınabilir Disk’ten , SAMSUNG Galaxy Tablet’e kadar aradığınız her ürün için en uygun fiyat yelpazesini bulacaksınız. (mediamarkt.com.tr)

Teknoloji devi Media Markt,  özel katalog ürünlerini sizlerle buluşturuyor.  Seçili favori ürünlerine en son indirimli fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Media Markt’in kaçırılmayacak indirimli oyunlarına ulaşmak için Media Markt - MediaTrend kataloğuna bir göz atın.ırsat ürünlere ulaşmak artık çok daha kolay!

Kimbino - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

 Kimbino, çevre için bir adım atıyor. Teknoloi devi Media Markt’ta evini teknolojiyle buluşturmak isteyen herkes, aradıklarını tek seferde bulabilecek! Basılı broşürlerden dijital format haline geçerek, sizler de çevremiz ve kaynaklarımız için daha sürdürülebilir bir yardımda bulunmuş olacaksınız.. Klasikleşmiş,gereksiz kağıt ve ağaç israfına sebep olan  kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte vazgeçelim. Kimbino broşürlerinizin sağladığı birçok avantajdan faydalanın. En favori markalarınıza, her nerede ve ne zaman ulaşmak istiyorsanız Kimbino broşürleri artık sizlerle.
Harika ses kalitesiyle bir JBL mi ya da destansı kampınız için bir çadır? Media Markt’ta aradığınız her şeye ulaşacaksınız.

İşte  Kimbino.com.tr sitemiz. En favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmayın!En son tekliflere kolayca ulaşın. Media Markt ve diğer favoriniz olan markaları ekleyin; en son kampanyalardan, tekliflerden ve indirimlerden anında haberdar olun.

İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Telefon
Akıllı telefon
Saat
PC
Bilgisayar
Klavye
Video
Ses
Oyuncu
Kulaklık
Kamera
Oyun konsolu
Playstation
Xbox
Oyun
Fırın
Ocak
Izgara
Kahve makinesi
Ütü

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Elektronikler kategorisindeki diğer zincirler

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.