Kimbino
Kimbino
Bizim Toptan
3/5

Bizim Toptan - BLACK FRIDAY 2023 - Indirimler

İLANLAR
İLANLAR

Bizim Toptan Kataloğu

Bu Haftanın Bizim Toptan Kataloğu

3/5
Actual brochure

 Bizim Toptan, her ay müşterilerine göz atabilecekleri kullanışlı bir katalogla, haftanın yıldız ürünlerini sunar. Gıdadan ev eşyasına, teknolojik ürünlerden ihtiyacınız olan her şeye; sizle buluşturur. Bebek bezinden temizlik kova setine, bulaşık makinesi kapsülünden akıllı saate, televizyondan sandalyeye kadar her bir ürün için sizin ve ailenizin bütçesine uygun, görebileceğiniz en son indirimleri sunar. Bu hafta, 23.11.2023 burada tarihinden itibaren, yeni broşüre göz atma ve bir sonraki fırsat ürünü değerlendirme fırsatına sahip olacaksınız.

Kataloğunuz sayesinde en iyi kampanyadan en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Sofranıza, evinize, ailenize ve sevdiklerinize ulaşmak için Bizim Toptan en ekonomik fırsatlarını sizlere sunuyor. En son fırsatlara bir göz atın, en ucuz yolla sepetinizi doldurun.

Bizim Toptan - Görülmemiş Fırsatlar

Shop

Bizim Toptan, Türkiye’nin Organize Toptan Ticaret sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük, erişilebilirlik açısından en yaygın firmasıdır. Bizim Toptan, gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır. Bizim Toptan, haftalık olarak indirim kataloglarını kâğıt ve broşürlere basarak dağıtmaktadır ve online olarak web sitesinde de yayınlamaktadır. Bizim Toptan; pek çok kategoride ürün için bizimtoptan.com.tr reklamları sunmaktadır.

Fırsatları kaçırmayın İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. Bizim Toptan, hafta içi 09.00-21.00 arası, hafta sonu ise 10.00-19.00 arası hizmet vermeye devam ediyor. Bizim Toptan’ın birbirinden ekonomik ve kaliteli fırsatlarını diğer benzer Süpermarketler teklifleriyle karşılaştırmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  A101, BIM, Migros, CarrefourSA, Şok Market, Çağrı Market, Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Anpa Gross .

Bizim Toptan Kataloğu

Assortment

Bizim Toptan, ucuz perakende satışıyla ürünlerini en uygun fiyatlarla halkla buluşturur. Sadece gıda değil, teknolojiden ev aletlerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Geniş ürün yelpazesiyle Bizim Toptan, farklı kategorilere ayrılmıştır. Ona marka ayçiçek yağından, Çaykur Tiryaki Çayına kadar aradığınız her ürün için en uygun fiyat yelpazesini bulacaksınız. 

Bizim Toptan, düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri oluşturur. Fabrikadan halka, en uygun indirim ve en yüksek kalitede ürünlere ulaşmak için Bizim Toptan - Bkm İndi̇ri̇m kataloğu kataloğuna bir göz atın. Fırsat ürünleri sepetinize ekleyin ve sakın kaçırmayın!

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Dijital format halindeki kullanışlı broşürümüze geçerek çevremizi ve kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde korumamıza destek olun. Klasikleşmiş, basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte vazgeçmeye ne dersiniz? Broşürlerimizin sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. En favori ürün ve markalarınıza, her nerede ve ne zaman ulaşmak isterseniz, broşürlerimiz sizler için hazır durumdalar.

Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Böylece en favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmamakla kalmayıp, aynı zamanda en son tekliflere kolayca ulaşacaksınız. Bizim Toptan ve diğer müdavimi olduğunuz markaları favorilerinize ekleyin; en son kampanyalardan, tekliflerden hatta sizlere özel oluşturan fırsatlardan bir an önce yararlanın. 2023 yılının en iyi fırsatlarını kaçırmayın!

Black Friday 2023

Black Friday yaklaşıyor ve bu bizim 2023 yılının en sevdiğimiz zamanı! Müşterilerimizin sevdikleri ürünlerde en iyi fırsatları yakalamalarına yardımcı olabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu, en sevdiğimiz ürünleri indirimli alabilmemiz için harika bir fırsat ve bunu yapmak için Kara Cuma Kataloğu'ndan daha iyi bir yol olabilir mi?

Bu yıl, en popüler markalarından bazılarıyla sizleri buluşturduk: Bizim Toptan gibi markalar! Yüksek kaliteli ürünleri ve mükemmel müşteri hizmetleri ile tanınıyorlar, bu da Black Friday sırasında online olarak en iyi fırsatlardan bazılarını bulabileceğiniz anlamına geliyor! Kara Cuma fırsatlarını ve 23.11.2023 tarihinden itibaren geçerli olan "Bizim Toptan - Bkm İndi̇ri̇m kataloğu" adlı en son Bizim Toptan broşürünü bulacaksınız Bizim Toptan hayranları, işte sevdiğinizi bildiğimiz ürünlerde indirimlerle dolu Black Friday kataloğumuz! Bu inanılmaz indirim sezonundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için Black Friday adresindeki web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz!
İLANLAR
İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Süt
Peynir
Yumurta
Kahve
Çikolata
Salam
Pizza
Elma
Portakal
Domates
Pirinç
Çay
Erişte
Cips
Ketçap
Fındık
Kurabiye
Avokado
Baharat
Patates

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

İzlemek

Mağazaya

Şubeler

Paylaş

Kimbino
pizza
makarna
kahve
çikolata
telefon
masa
parfüm
sırt çantası
Kimbino
Bizim Toptan

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.