KimbinoKimbino
Bauhaus
3/5

Bauhaus aktüel Indirimler - Katalog, Broşür

İLANLAR
İLANLAR

Bu Haftanın Bauhaus Kataloğu

3/5
Actual brochure

Sadelik, etkinlik ve yalın tasarımlarıyla Bauhaus evlerinizi güzelleştirmeye devam ediyor. Bauhaus, düzenli aralıklarla çıkardığı kataloglarıyla gözde ürünlerinizi en uygun fiyat ve indirimlerle sizlerle buluşturuyor. Kolay iade seçeneği, %100 güvenli ödeme yöntemiyle Bauhaus’la siz de yuvanızı en uygun fiyate ve indirimlerlegüzelleştirin! Bahçenizi ya da mutfağınızı mı yenilenemek istiyorsunuz? Bahçe mobilyalarından mutfak ürünlerine aradığınız her şey kaçırılmayacak fırsatlarla Bauhaus’ta. Şimdi, 25.09.2021 tarihi itibariyle burada , yeni Bauhaus kataloglarınız göz kamaştırmaya devam edecek, sizler de fırsatları bir an önce akalayın! 

Sanal kataloglarınızla güncel kampanya ve indirimlerden bir an önce haberdar olun.Bauhaus - Katalog ile son Bauhaus kataloğunuza erişin. Bauhaus’ta, istediğiniz her tarz ve tasarımda mobilya seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Bauhaus Kataloğu - Bitkilerinizin ve bahçenizin de uzmanı

Shop

İster evinizin içinde ister bahçede, balkonda veya terasta yapmak istediğiniz tadilat işlerinde, düzenlemelerde, onarım ve bakım işlemlerinde işinizi kolaylaştıracak birçok makine Bauhaus’da! Matkaplardan,akülü vidalamalara, kırıcı delicilerden, taşlamaya kadar tüm makinelere kataloglarlarınızdan ulaşabileceksiniz! Fırsatlar bir tık uzaklıkta! Sizler de İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirlerdeki sayısız mağazalardan birini ziyaret edin. Bauhaus’un mesai saayleri, hafta içi 10.00-20.00 arasından, hafta sonu 10.00-20.00 arasılıklarıyla hizmet vermeye devam ediyor. 

Bauhaus’da aradaığınız her ürün için Ev & Bahçe tekliflerini karşılaştırın, bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  Karaca Home, Koçtaş, Tchibo, Tekzen ve Tupperware. Evinizle ilgili her şey için www.bauhaus.com.tr .

Bauhaus Kataloğu - Evinizi baştan yaratın

Assortment

Gelin, bahçenizi yaz için düzenleme de Bauhaus yardımcı olsun. Bauhaus’un sizler için hazırladığı bazı tavsiyeler ile yalnızca eski saksılarınızı kullanarak birbirinden güzel ve dekoratif ürünler yapabilir, bahçenizi eğlenceli ve benzersiz bir hale getirebilirsiniz. Siz de bahçenizi yaza hazırlayın!

Bauhaus’da Bahçe Dünyası kataloğuna bir göz atın! Bauhaus’un diğer ürünleri için kataloğunuza bir göz atın ve fırsat ürünlere bir tıkla ulaşın.

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Bauhaus ayrıcalıkları Kimbino’da sizlerle. Sizler de evlerinizi ve bahçelerinizi baştan tasarlayabilirsiniz. Bu haftanın kataloğunda sardunya bitkisinden, Rattan Oturma Grubuna bahçenizi güzelleştirecek her bir detay Bauhaus’da. Kimbino ayrıcalıkları mükemmel fısratları yakalamanızla sınırlı kalmıyor, aynı zamanda da doğayı koruyor. Nostaljik basılı kataloglar sizce de gereksiz birer atıktan ibaret olmaya başlamadılar mı? Yeni dijital formattaki kataloglarınızla kampanya ürünlerden anında haberdar olabilir, farklı ürün seçeneklerini karşılaştırarak aklınızdaki en uygun tasarıma ulaşabilirsiniz. Kimbino’da diğer gözde marka ve mağazaların kataloglarına tek tık ile ulaşın.

 Kimbino.com.tr ile Bauhaus ve diğer fırsat marka ve mağazaların favori ürünleri için bir önce alışverişe başlayın; yeni dijital kataloglarınızla en son kampanyalardan ve kaçırılmayacak tekliflerden bir an önce haberdar olun!

Bauhaus’un diğer tüm fırsatları için Kimbino ailemizin bir parçası olun!

İLANLAR
İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Ev & Bahçe kategorisindeki diğer zincirler

Kimbino
Kapat
pizzamakarnakahveçikolatatelefonmasaparfümsırt çantası