Kimbino
Kimbino
İLANLAR

Vestel Katalog 03.07.2024 + Indirimler, Broşür

İLANLAR
Vestel

Vestel Katalog

Bu Haftanın Vestel Broşürü

3/5
Actual brochure

Bu Haftanın Vestel BroşürüVestel, yepyeni tasarımlarıyla mutfağınızı yenilemeniz için sizleri bekliyor. TV-Ses ünitelerinden beyaz eşyaya, ankastreden küçük ev aletlerine ve mobil cihazlara kadar muhteşem tasarımlarıyla evlerinizi güzelleştiriyor. 03.07.2024 tarihli burada yeni kataloğunuzla, bir diğer fırsat ürün için takipte kalın! Kimbino ayrıcalıklı yeni broşürleriniz sayesinde son kampanya ve indirimlerden tek tıkla haberdar olabileceksiniz. 

 Vestel Gün Işığı Teknolojisiyle evinize güneş gibi vurmaya devam ediyor. Gün ışığından ilham alınarak tasarlanmış Gün Işığı Teknolojisi de Vestel’de. Hayalini kurduğunuz ürünler artık evinizde, üstelik Vestel farkı ve kalitesi ile! Vestel ile hayal değil artık gerçek hem de kaçırılmayacak indirimlerle!.Tüm Vestel mağazalarına İstanbul, Ankara, İzmir şehirleri haricinde ilçe mağazalarıyla da sizlerle harika ürünlerini buluşturmaya devam ediyor.

Vestel - Vestel’le Olur Neden Olmasın

Shop

Vestel 1984’den bu yana faaliyetlerini sürdüren teknoloji, savunma sanayi ve elektrik, elektronik sektörlerinde faaliyette bulunan bir şirkettir. Vestel; elektronik, beyaz eşya ve dijital ürünler alanlarında faaliyet gösteren, 18’i yurt dışında olmak üzere, toplam 28 şirketten oluşan küresel bir şirketler grubudur. Tüketici elektroniği ve beyaz eşya alanında dünyanın önde gelen ODM üreticilerinden biri olan Vestel, Avrupa TV pazarının lider, beyaz eşya pazarının ise ilk 3 üreticisinden biridir. Vestel, aynı zamanda, Türkiye’nin en çok bilinen 10 markası arasında yer almaktadır. vestel.com.tr sayfasına bir göz gezdirin!

Vestel’in kaçırılmayacak indirimleri ve Elektronikler tekliflerine aşağıdaki bağlantıdan bir tık ile ulaşabilirsiniz:  Media Markt, Vatan Bilgisayar, Evkur ve Arçelik.

Vestel İndirimleri -Vestel’le Mutluluk Kapınızda

Assortment

Vestel dev indirimleriyle evlerinizde! Android Akıllı TV’lerden klima ve vantilatörlere aradığınız her şey için A kalitede ürünlere ulaşacaksınız. Vestel’de kaçırılmayacak fırsatlarla farklı kategorilerde ürün yelpazesine ulaşacaksınız. Vestel’de 4K Ultra HD QLED TV’den klimalara, solo fırından mutfağınızın ihtiyacı olan her şeye birçok seçenekli ürün yelpazesiyle ulaşın. İndirimleri yakalayın.
Kimbino ayrıcalıklı indirimli broşürlerinizde ki seçilmiş favori ürünlerize harika fiyatlarla ulaşın! Vestel’in Vestel Ankastre Ürünler kataloğuna bir göz atın ve sizler de fırsat ürünleri yakalayın!

Kimbino & Vestel - Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Vestel’le mutluluk artık sizin de kapınızda! Vestel marka ankastrelerin yepyeni tasarımlarıyla mutfağınızı yenileyin. Zarafet ve sadeliğin birleştiği Rustik beyaz ailesi seçeneklerinin olduğu kataloglara bir göz atın. Evini son teknoloji ve tasarımla birleştirmek isteyenler soluğu Vestel’de alıyorlar! Hem de Kimbino ayrıcalıkla broşürleriyle, en güncel indirimlerden haberdar olarak. Sizler de Kimbino ailesine katılın, çevremiz ve doğa adın bir farkındalık oluşturmak için klasikleşmiş basılı broşürleri geride bırakın. Üstelik bu broşürlerle en güncel fiyat aralıkları ve indirimlerden de herkesten önce haberdar olun. Kimbino iyi ki burada! Üstelik müdavimi olduğunuz diğer markaların teklifleriyle de ürün karşılaştırma da yapabilirsiniz. En son kalite ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşın.

Kimbino.com.tr bir tık uzağınızda. Vestel gibi favori ve seçkin markalarınızın en güncel broşürlerini takip etmek artık zaman alıcı olmayacak!

İLANLAR

Kimbino'daki favori ürünler:

Saat
Tablet
Bilgisayar
Televizyon
Video
Ses
Bağlayıcı
Buzdolabı
Fırın
Ocak
Mikrodalga fırın
Izgara
Baskı

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Elektronikler kategorisindeki diğer zincirler