Kimbino
Kimbino

Diğer - Katalog, Indirimler, Broşür

İşte Diğer kategorisinde, size düzenli olarak harika indirimler sunan, Türkiye'de bulunan favori perakendecilerinizden, en güncel özel teklifler ve broşürler.
Burada, Kipa AVM, Karaca, English Home, Toyzz Shop, Özdilek ve Tedi gibi en bilinen markaların broşürlerini ve daha pek çoğunu bulabilirsiniz.

Kimbino sayesinde bir sonraki alışverişinizi daha da verimli bir şekilde planlayın. Şu anda, sizin için düzenlediğimiz Diğer kategorisinde 3 çevrimiçi broşürler bulunmakta. Örneğin, konusuna bir göz atın.
Şehrinizdeki / ilçenizdeki en son indirimler ve broşürlerle ilgileniyorsanız, web sayfasının sağ üst köşesine şehrin adını girerek veya aşağıda bulunan listeden seçim yaparak bunları kontrol edebilirsiniz: İstanbul, Ankara, Antalya, Konya ve İzmir.

En güncel teklifleri kontrol edecek vaktiniz yok mu? Sizi çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle, yeni bir broşürün anlık bildirimi yoluyla sizi bilgilendiren ve en son indirimler hakkında erken bilgi edinmenizi sağlayan bu mobil uygulamayı Kimbino hazırladık.
Kimbino'yu seçtiğiniz için teşekkürler! İhtiyaç duyulduğunda asla elinizin altında olmayan kağıt broşürleri artık unutun. Kimbino ile, Diğer kategorisine ilişkin tüm bilgilere 7/24 ulaşabilir ve aynı zamanda kağıt broşürlerden kaynaklanan israfı da azaltabilirsiniz. Gerçekten de harika, öyle değil mi?
İLANLAR
İLANLAR
İLANLAR