Kimbino
Kimbino
İLANLAR

ŞOK Market Katalog bu hafta 24.07.2024 >> Indirim

İLANLAR
Şok Market

Şok Market Katalog

Bu Haftanın Şok Market Kataloğu

3/5
Actual brochure

Şok fiyatlarıyla Şok Market, güncel sanal kataloglarıyla sizlerle. Başka yerde göremeyeceğiniz indirim ve kampanyalar artık broşürlerinizde. Şok’ta en sevilen mutfak alışverişinden, eviniz için teknolojik aletlere kadar birçok fırsat ürün bulacaksınız. Haftanın kataloğu 24.07.2024 tarihi itibariyle burada ulaşılabilir olacak. Sepetinizi hazırlayın!
Yeni Şok kataloglarınızla en iyi kampanyadan mümkün olan en kısa sürede haberdar olabileceksiniz. Şok edici fiyatlarıyla Şok sofranıza, evinize, ailenize ve sevdiklerinize ulaşmak için, en ekonomik fırsatlarıyla geliyor. En son fırsatlarla, her ay yeni eklenecek olan ürünlere bir göz atın.

Şok Market - Şok daha ucuzu yok!

Shop

 Şok Market, gıda, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır. Şok haftalık olarak indirim kataloglarını kâğıt ve broşürlere basarak dağıtmaktadır ve online olarak web sitesinde de yayınlamaktadır.

Resmi bağlantısı üzerinden e-ticarete açılan Şok; pek çok kategoride ürün için sokmarket.com.tr reklamları sunmaktadır.

Fırsatları kaçırmayın, kataloğunuzu kapın ve İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi sayısız mağazalarından birini ziyaret edin. Bizim Toptan, hafta içi 10.00-20.00 arası, hafta sonu ise 10.00-17.00 arası hizmet vermeye devam ediyor. 

Şok Market’in birbirinden ekonomik ve kaliteli fırsatlarını benzer Süpermarketler teklifleriyle karşılaştırmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz: A101, BIM, Migros, CarrefourSA, Bizim Toptan, Çağrı Market, Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Anpa Gross.

Şok Market Kataloğu

Assortment

 Şok Market, sadece gıda değil, teknolojiden ev aletlerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Geniş ürün yelpazesiyle  Şok, farklı kategorilere ayrılmıştır. En iyi fiyat, geniş ürün seçimi, kampanyalı ve indirimli ürünleri kaçırmayın! Şok online marketten almış olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Şok’da haftanın fırsatlarında Agiss roll-on sir ağda’dan Gliss Intense şampuana, Sinbo Tost Makinesinden, 2 kapaklı 8 raflı çok amaçlı dolaba, siyah bakır baskılı kavanozdan döküm kek kalıbına, sevimli dostlarımız için bakım eşyalarından, mama ve hijyen ürünlerine kadar aradığınız her ürün için yüzlerce çeşitlilikle, A’dan Z’ye en uygun fiyat yelpazesini bulacaksınız.

Şok, düzenli aralıklarla özel katalog ürünleri oluşturur. En güncel indirim ve en yüksek kalitede ürünlere ulaşmak için Şok Market Katalog kataloğuna bir göz atın ve fırsat ürünleri sakın kaçırmayın!

Kimbino- Her Durumda Gerçek Bir Dost

Kimbino App

Dijital format halindeki kullanışlı kataloglarımıza geçerek çevremizi ve kaynaklarımızı sürdürülebilir bir şekilde korumamıza destek olun. Klasikleşmiş, basılı kataloglardan bilinçli birer birey olarak hep birlikte vazgeçmeye ne dersiniz? Broşürlerimizin sağladığı birçok avantajdan sizler de faydalanın. En favori ürün ve markalarınıza, her nerede ve ne zaman ulaşmak isterseniz, broşürlerimiz sizler için hazır durumda.

Kimbino.com.tr sitemizi ziyaret edin. Böylece en favori markalarınızın benzersiz tekliflerini kaçırmamakla kalmayıp, aynı zamanda en son tekliflere kolayca ulaşacaksınız. Şok ve diğer müdavimi olduğunuz markaları favorilerinize ekleyin; en son kampanyalardan, tekliflerden hatta sizlere özel oluşturan fırsatlardan bir an önce yararlanın.

2024 yılının en iyi fırsatlarını kaçırmayın!

Daha fazlası için Kimbino.com.tr sayfasına göz atın.

İLANLAR

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR