Kimbino
Kimbino

Süpermarketler - Katalog, Indirimler, Broşür

Süpermarketler kategorisinde bulunan ürünlerle ilgili en güncel özel teklifleri mi arıyordunuz? Kimbino bunları sizin için topladı ve organize etti bile! En sevdiğiniz mağazaların harika indirimlerle dolu broşürlerine bir göz atın.
En popüler markalar BIM, A101, Şok Market, Migros, Happy Center, CarrefourSA, Onur Market, Kim Market, Çağrı Market ve Bizim Toptan 'dır, ancak diğer birçok markayı da burada bulabilirsiniz.

Alışverişlerinizde size yardımcı olabilecek olmaktan mutluyuz. Bu bölümde 3 çevrimiçi broşür bulunmaktadır. En yeni olanları () bir göz atın, alışverişinizi daha hızlı ve daha kolay planlayın.
Bazen özel tekliflerin mağazanın bulunduğu şehre göre değişebileceğini biliyor muydunuz? Türkiye bölgesinde, en popüler olan şehirler İstanbul, Ankara, Antalya, Konya ve İzmir. Bunlardan birindeki broşürleri kontrol edin veya sayfanın sağ üst başlığından şehrinizin seçimini yapın. Bu şekilde, bölgeniz için özel olarak seçilmiş teklifleri takip edebileceksiniz.

En güncel teklifleri kontrol edecek vaktiniz yok mu? Sizi çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle, yeni bir broşürün anlık bildirimi yoluyla sizi bilgilendiren ve en son indirimler hakkında erken bilgi edinmenizi sağlayan bu mobil uygulamayı Kimbino hazırladık.
İsrafı azaltmak istiyoruz ve bu nedenle binlerce kağıt broşürü çevrimiçi sürümlerle değiştiren Kimbino'yu kullanmaya karar verdiğiniz için sizi çok takdir ediyoruz. Süpermarketler kategorisindeki en güncel özel tekliflere her zaman ve her yerde göz atabilir, aynı zamanda gezegenimize yardımcı olabilirsiniz. Gerçekten de harika, öyle değil mi?
İLANLAR
İLANLAR
İLANLAR
Arama

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.