KimbinoKimbino
Kimbino
Güncel teklifler Bir şehir seçin

Paskalya 2022 - Katalog, Indirimler, Broşür

Şu anda katalog bulunmamaktadır.

Paskalya 2021 ve Online Katalog Fırsatları

Paskalya bayramı sonunda geldi çattı. İnsanlar Paskalyada birbirlerine sevimli hediyeler vermeyi ve almayı severler. Bununla birlikte doğal olarak Paskalya hazırlıkları da başlamış oldu. Birçok dükkan, süpermarket ve diğer perakende satış hizmeti sunan mağazalar ürünlerini bugünlerde indirimli ve promosyonlu şekilde satışa sunarlar. Sizde en iyi fırsatları araştırıp bulmak isterseniz online broşürlerimizi inceleyip sizin için en uygun fiyata hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Paskalya teklifleri geldiğinde ayrıca e-posta ile de bilgilendirilebilirsiniz.

Baharın gelmesi ile birlikte doğada renkler birbirine karışmaya başladı. Ağaçlar ve çiçeklerin yapraklarının büyümesi ile birlikte doğa bize kucağını açıyor. Bu aynı zaman da Paskalya bayramı için de bir mesaj demektir. Rengarenk bahçeler, pencereler, süsler, ağaçlar ve tabi ki yumurtalar hepsi Paskalyanın birer simgesidir. Evleriniz, bahçeleriniz için Paskalya süslemeleri satın alabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız veya iş arkadaşlarınız için de oyuncaklar, lezzetli şekerlemeler, kitaplar, dekoratif ürünler de satın almak isteyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken online broşürlerimizi inceleyerek en çok nereden tasarruf edebileceğinizi bulabilir ve Paskalya alışverişinizi mutlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla katalog

Kimbino-white
tree
Katalogları ONLINE izleyin!
Kayıt ol

Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları

 • Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları
  Paskalya sırasında, Birleşik Krallık'taki insanlar bir yıl boyunca kazandıklarının %10'unu çikolata ürünlerine harcıyorlar. Her yıl en çok çikolata satımı burada oluyor.
 • Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları
  Amerikalılar, ister satın alınmış ister el yapımı olsun, her yıl ailelerine ve arkadaşlarına yaklaşık 43 milyon Paskalya kutlama mesajı gönderiyor.
 • Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları
  Bermuda sakinleri her yıl Kutsal Cuma günü el yapımı uçurtmalar uçururlar.
 • Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları
  Finlandiya'da çocuklar cadı kılığına girerler ve sokaklarda yürüyerek yoldan geçenlerden yumurta isterler.
 • Dünyanın dört bir yanından Paskalya kutlamaları
  İnsanlar geleneksel olarak İsa'nın çarmıha gerildiği iddia edilen İsrail'de, İsa'nın o günde izlediği yolda yürüyorlar.
Kimbino
Kapat
pizza
makarna
kahve
çikolata
telefon
masa
parfüm
sırt çantası