Kimbino
Kimbino

Kıyafet, ayakkabı & Spor - Katalog, Indirimler, Broşür

Kıyafet, ayakkabı & Spor kategorisinde bulunan ürünlerle ilgili en güncel özel teklifleri mi arıyordunuz? Kimbino bunları sizin için topladı ve organize etti bile! En sevdiğiniz mağazaların harika indirimlerle dolu broşürlerine bir göz atın.
Burada, Zara, Pierre Cardin, LC Waikiki, Koton, Flo, Penti, DeFacto, Decathlon, Beymen ve Network gibi en bilinen markaların broşürlerini ve daha pek çoğunu bulabilirsiniz.

Alışverişlerinizde size yardımcı olabilecek olmaktan mutluyuz. Bu bölümde 3 çevrimiçi broşür bulunmaktadır. En yeni olanları () bir göz atın, alışverişinizi daha hızlı ve daha kolay planlayın.
Bazen özel tekliflerin mağazanın bulunduğu şehre göre değişebileceğini biliyor muydunuz? Türkiye bölgesinde, en popüler olan şehirler İstanbul, Ankara, Antalya, Konya ve İzmir. Bunlardan birindeki broşürleri kontrol edin veya sayfanın sağ üst başlığından şehrinizin seçimini yapın. Bu şekilde, bölgeniz için özel olarak seçilmiş teklifleri takip edebileceksiniz.

Favori mağaza zincirinizden gelecek herhangi bir özel teklifi kaçırmak istemiyorsanız, haber bültenine abone olabilir veya Kimbino uygulamasını indirerek broşürü daha da hızlı taratabilirsiniz.
Bize katılın ve hep birlikte kağıt broşürlere veda edelim! Kimbino ile Kıyafet, ayakkabı & Spor kategorisindeki favori mağazalarınızın teklifleri her zaman, her nerede olursanız olun, günün 24 saati elinizin altında. Satın alımlarınızı planlayın ve bugün tasarruf etmeye başlayın!
İLANLAR
İLANLAR
İLANLAR
Arama

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.