Kimbino
Kimbino

Sağlık & Güzellik BLACK FRIDAY 2023 - İndirimler

Sağlık & Güzellik kategorisinde bulunan ürünlerle ilgili en güncel özel teklifleri mi arıyordunuz? Kimbino bunları sizin için topladı ve organize etti bile! En sevdiğiniz mağazaların harika indirimlerle dolu broşürlerine bir göz atın.
En popüler markalar Gratis, Rossmann, Watsons, Yves Rocher ve Farmasi 'dır, ancak diğer birçok markayı da burada bulabilirsiniz.

En son tekliflerimizi görün ve alışverişinizi yaparken tasarruf edin! Sağlık & Güzellik bölümünde, çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz 3 broşürleri bulunmaktadır. Sağlık & Güzellik kategorisindeki mevcut tekliflerden, kesinlikle incelemeye değer olan işte bu broşürleri seçtik: .

Favori mağaza zincirinizden gelecek herhangi bir özel teklifi kaçırmak istemiyorsanız, haber bültenine abone olabilir veya Kimbino uygulamasını indirerek broşürü daha da hızlı taratabilirsiniz.
Bize katılın ve hep birlikte kağıt broşürlere veda edelim! Kimbino ile Sağlık & Güzellik kategorisindeki favori mağazalarınızın teklifleri her zaman, her nerede olursanız olun, günün 24 saati elinizin altında. Satın alımlarınızı planlayın ve bugün tasarruf etmeye başlayın!
İLANLAR
İLANLAR
İLANLAR
Kimbino
pizza
makarna
kahve
çikolata
telefon
masa
parfüm
sırt çantası

Kaydolun ve avantajlardan tam olarak yararlanın.