KimbinoKimbino
Kimbino
Güncel teklifler Ardahan
BIM
3/5

BIM Ardahan Katalog, Broşür, aktüel Indirimler

İLANLAR
İLANLAR

BIM Ardahan

3/5
Actual brochure
Amerika Birleşik Devletleri'nde BIM adını bilmeyen sadece çok az kişi var. Sonuçta kendisi, Amerika pazarının liderlerinden biri. BIM içinde, arzu ettiğiniz ürünü alma konusunda sorun yaşama olasılığınız neredeyse yok denecek kadar az. En önemlisi bütçenizi zorlamayacak. Bu mağazalar A101, Bizim Toptan, Çağrı Market, CarrefourSA, Happy Center, Kim Market, Migros, Onur Market, Şok Market harika fiyatları ile sizi şaşırtabilir.

Alışverişinizi BIM 'de yapmak istiyorsanız, aşağıdaki şehirlerdeki mağazaları ziyaret edebilirsiniz: İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya. Web sitemizde bulunmayan bir şey mi arıyorsunuz? Mağazanın resmi web sitesini www.bim.com.tr deneyin.

BIM broşürünü dağıtan bir postacı bulmaya gerek yok. İstediğiniz zaman Kimbino'da çevrimiçi olarak kontrol edebilirsiniz. Çevrenin korunması klişeden ibaret değildir. Bu nedenle, en son BIM teklifini çevrimiçi olarak kontrol ediyor olduğunuz için mutluyuz. Bu şekilde birçok ağaç kurtarılacak.

Haftalık reklamlar sayesinde tasarruf etmeye başlamak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

En son BIM tekliflerini takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken tek şey haber bültenimize abone olmak veya Kimbino uygulamamızı indirmek. Bu sayede, hiçbir özel BIM teklifini kaçırmayacaksınız.

İLANLAR
İLANLAR

Ardahan şehirdeki BIM şubeleri

Kaynak: here.com

Kategoriden daha fazla katalog

İLANLAR

Süpermarketler kategorisindeki diğer zincirler

İzlemek

Şubeler

Paylaş

Kimbino
Kapat
pizza
makarna
kahve
çikolata
telefon
masa
parfüm
sırt çantası
Kimbino
Kapat
BIM
    BIM